A&R Õigusbüroo pakub ettevõtete registreerimisteenust Eestis nii kodanikele kui  ka mittekodanikele. Meie ettevõtte annab võimaluse kiiresti registreerida ettevõte Eestis . Ettevõtte võib registreerida ka ilma isikliku kohaloluta.

Ettevõtte asutamine Eestis on võimalik kahel viisil.

  1. Esimene võimalus sobib paremini Eesti kodanikele. Ettevõtte registreerimiseks on vajalik kehtiv ID-kaart ja parolid. Ettevõtte registreerimine toimub Meie büüros. Asutame Teile ettevõtte kiirelt, soodsalt ja mugavalt. Jurist kontrollib ettevõtte ärinimi sarnasust teiste Eestis registreeritud ettevõtete nimedega, koostab vajalikku dokumentatsiooni ja esitab kandeavaldust ning muid andmeid äriregistrisse.
  2. Teine võimalus sobib paremini Eesti kodanikele, kellel ei ole ID-kaarti ning mitteresidentidele. Meie küsime Teilt ettevõtte registreerimiseks vajaliku informatsiooni ja valmistame ette kõik ettevõtte registreerimiseks vajalikud dokumendid, broneerimine Teile sobiva kellaaja notari juude dokumentide allkirjastamiseks, tuleme Teiega kaasa notari juurde. Ettevõtte registreerimine võib võtta aega kuni 5 päeva.

 

Ettevõtte asutamise eelised Eestis

  • Eesti on Euroopaliidu riik, sellepärast ettevõtte laiandamine teistes Euroopaliidu riikides on täiesti võimalik ja tulemuslik
  • Eesti asukoht on mugav kostöö tegemiseks Skandinaavia, Lääne Euroopaga ja Venemaaga
  • Ettevõtte asutamisel ei ole vajalik osakapitali sissemakse
  • Eestis on hästi arenenud pangasüsteem, igapäevased operatsioonid võib teostada igal pool kus on olemas internet.

Kindlasti pöörduge A&R Õigusbüroo OÜ juristi poole täiendava informatsiooni saamiseks!

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade